štvrtok 25. februára 2010

TAVI a ďalšie zaujímavé fashion blogy


Tavi by som chcela spomenuť ako prvú, hoci možno nepatrí medzi tých najznámejšie blogerky, rozhodne ju považujem za jednu z najzaujímavejších. Toto malé 13 ročne dievča si píše blog od svojich 11 rokov. Ja som sa v 11 hrala s Barbie a bola rada, že mi mama kúpila v rakúskej HUME vôbec niečo na seba. Tavi má ale všetky moje sympatie. Prvý krát keď som si jej blog pozrela som myslela, že čo to je za blázna v botách po babke a roztrhaných pančuchách. Jednoznačne jej vkus je originálny a jedinečný, hoci často vyzerá ako babka vyberajúca smetiaky pod mojím domom. Jej blog patrí rozhodne medzi tie, ktoré si treba raz za čas pozrieť!
Jeden z tých horších outfitov

Jeden z tých podľa mňa skvelých

K ďaľším, už pomaly klasikom patrí The Sartorialist. Tento blog píše už od roku 2005 Scott Schuman, ktorý vlastne fotí zaujímavo oblečených ľudí v rôznych krajinách sveta. Dnes už to nie je vlastne nič inovatívne, ale aj dnes nájdeme na jeho blogu tých "naj" ľudí, či už skutočných z ulice, alebo rôzne modelky a redaktorky. Jeho blog bol niekoľkokrát vyhlasený za najvplyvnejší vo svete módy. Mne sa na jeho blogu hlavne fotky starších primárne talianskych pánov, ktorí sa vedia neskutočne elegantne poobliekať a jazdiť v tom na bikoch.

Fenomén mladých bloggerov neobišiel ani Áziu, odkiaľ pochádza Bryanboy. Tento mladý filipínec je obľúbencom Marca Jacobsa, ktorý po ňom pomenoval aj jednu kabelku.K tomuto mini výberu by som mohla zaradiť desiatky ďaľších, ktoré pravidelne/menej pravidelne sledujem. Jedno je však isté blogger je fashion's latest accessory!!!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára