streda 16. júna 2010

nič nové na svete....

posledný týždeň sa nič zaujímavé v mojom živote nedeje...teda okrem strašného tepla, ktoré mi dostatočne znechutilo Bratislava FOOD FEST. Jedla bolo málo (to preto lebo všetky reštaurácie neboli všetky 3 dni, ale každá bola iba jeden), nebolo moc chutné, zmrzlina roztopená... Jediné čo stojí za zmienku sú najúžasnejšie čokoládové pralinky od firmy ILLUI, ktoré sa prekvapivo vyrábajú na Slovensku a to konkrétne v Pezinku. Kúpiť sa dajú v apollo business centre II a sú naozaj božské ( doporučujem hlavne karamelový kornútok).
Dnes sa chystám na módnu prehliadku vrámci projektu NITHE, ktorá sa bude konať v Cvernovke. Svoje modely bude prezentovať Lenka Sršnová, slovenská značka Puojd a šperky Radka Kováčiková.

Už tento piatok začíne v Trenčianskych Tepliciach festival Artfilm, na ktorom sa okrem množstva iných, bude premietať aj film môjho priateľa Bird of Prey. Ak sa vám nepodarí prísť na festival, film sa dá pozrieť aj na vimeu. Dúfam, že nám vyjde počasie a hlavne že bude dostatok teplických oblátok pre všetkých! :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára