piatok 8. októbra 2010

finally friday...


Sedím doma, pozerám Knight Rider (starého samozrejme, nový nestojí ani za zmienku) a rozmýšľam čo dnes budem robiť...A4 a Ars Poetica alebo DK Zrkadlový háj a Multivitamín?
Alebo ostanem doma :)
Zajtra sa chystáme do Viedne kuknúť obchody, dať si obed v milovanom Vapiane a možno aj výstava Fridy alebo Basquiata...
Chcela som si kúpiť camel kabát, ale nikde nemajú žiaden, aspoň zdaleka podobný môjmu ideálu...Čo ma ale desí viac, ako zima bez camel kabáta, je článok o novej dobe ľadovej, ktorá vraj hrozí Európe..Ja viem, že to tvrdia ruskí vedci, ale podľa mňa čo sa týka zimy, im môžme veriť.
Asi si budem nútená objednať EMU, alebo UGGS nech to prežijem. Alebo si radšej objednám letenku dakam do tepla?idem šetriť! (zase raz)
Pekný víkend!!

I'm at home, watching old Knight Rider ( new one is sooo bad, can't even mentioned it), and thinking about my program tonight...
tomorrow I'm going with some friends to Vienna for some shopping, eating and maybe some art; exhibition of Frida Kahlo or Basquiat?maybe..
I wanted to buy camel coat, but in shops here I just can't find anything I've liked...But actually that's not what is bothering me so much..I ve read an article about new ice age coming to Europe, due to Golfe stream..I'm thinking of buying these Uggs or EMU shoes to survive it here..or maybe I should save money for a plane ticket to some warmer place?
Have a nice weekend!

2 komentáre: