štvrtok 11. augusta 2011

me and alto= paris and tinkerbell


Je to strašné, ako jedno malé chlpaté stvorenie dokáže spôsobiť absolútnu zmenu môjho chovania z ironickej drsnáčky na zdrobneniny hovoriacu pipku....(deti toto vo mne zatiaľ ešte nevyvolávajú :))
Alto je čivaviak mojej japonskej kamošky Haruky, ktorá si ho pred 2 týždňami priviezla z Tokya. Evidentne tam majú špeciálne metódy na výchovu čiváv, lebo na rozdiel od väčšiny psov tohto plemena, je pokojný, nešteká, kam ho dám tam sedí/leží. Je to skrátka cutie cute! :))
Sľúbila som sa, že keď bude cestovať sa jej o neho postarám a tak ho teraz 3 dni opatrujem. Má žiaľ iba jedno oblečenie lebo pribral, takže aspoň včera som sa pokúsila o zladenie...
Zajtra ho ráno vraciam majiteľke a stará Daria bude späť. Na víkend sa chystám do Banskej Štiavncie na 4 Živly. Teším sa, že zase vypadnem z BA.
a keďže som mierne zblbla tak odpusťte aj viac fotiek....wearing: Next skirt, Lindex Tshirt, FF shoes, collar Asos, Becca Clutch
Alto: no name t Shirt from Japan

10 komentárov:

 1. To slazení je ovšem dokonalé, hodíte se k sobě! Doporučuju nevracet :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten je ale strašne ňuňuňuňuňu, úplne ako plyšový :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. aaaa umru z tebe!! musis si poridit vlastniho :D hahahaha

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jeeejda ten je nádherný! :) aj ten obleček je super..ale nejaký iný je aj do tváre od tých našich..krásne očká má :) prekrásny.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je skvělý! :) a perfektně jste se sladili ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jak k sobě perfektně ladíte :) krásné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ten je nádherny, tak veľa šťastia s varovaním :)
  A to zladenie ti vyšlo perfektne :)

  http://www.ourfashiondiary.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Fiha, do mojej starej izby na Palisadoch sa po mne nastahovala Japonka Haruka..a spominala svojho maleho psika :) Zeby to bola ta ista?

  OdpovedaťOdstrániť