štvrtok 26. augusta 2010


Keďže sa nič nedeje, tak nemám o čom písať a nemám moc fotiek..skrátka nuda v Bratislave.
V obchodom nič nemajú, okrem skvelých košelí v HM za 10e. Musela som si hneď kúpiť 3 rôzne farby a zisťujem, že ma strašne baví nosiť košelu s nohavicami s vysokým pásom a opaskom. Podľa frajera sú to gate na štýl Obelixa a už mi chýba iba si namaľovať fúzy, ale je to táák pohodlné.
Budúci víkend sa chystáme na víkend do Rakúska do dediny Langenlois, kde budeme piť miestne víno a kúpať sa v bazéne medzi vinicami juch! len nech vyjde aj počasie, inak budeme piť a smutne sa pozerať na bazén.

Since there's nothing happening, I have nothing to write about and no photos...boredom in Bratislava.
In shops I didn t find anything suitable for my eyes, only in HM I bought 3 shirts for 10e each. They are soo comfortable. I love to wear high-waist pants with shirts and belts. My boyfriend calls this kind of pants OBELIX style and tells me that I only need a mustache ...but it s soo comfy.
Next weekend we're planning to go for a small trip to Austria, village called Langenlois, where we're planning to drink local wine and swim between vineyards. Hopefully the weather will be nice otherwise we'll be drinking and sadly looking at the pool.

kúpila som si túto krásnu čelenku v obchode Nabi Korea na Grosslingovej oproti UNICEFU. Je to roztomilý obchod, ktorý vlastní jedna korejka a má tam fakt kopec originálnych vecí priamo z Koree a hlavne z každej iba 1 kus, takže žiadne trapasy, že ste rovnako oblečená ako kolegyňa. Web jej moc nejde ale nájdete ju na facebooku.

I've bought this headband in super shop I've found in Bratislava. It's called NaBi Korea and it s on Grosslingova street. She has lovely clothes from Korea and everything only in 1 piece!
Web is not working too much but you can find her on facebook too.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára