utorok 17. augusta 2010

matthew williamson

Tieto Matthew Williamson pre HM šaty som si pôvodne chcela obliecť minulý rok na svoju promóciu, ale keďže nám ju nakoniec presunuli na október musela som si kúpiť ešte ďalšie, vhodnejšie na jesenné počasie.
nakoniec som si ich predsa len obliekla na promóciu, ale tento rok to bola frajerova. Na fotky stále čakám tak som vám aspoň šaty odfotila v mojej kuchyni :)

btw. 20 sledovateľov?ďakujeeem teším sa z toho aj keď to sem asi často nepíšem.

This Matthew Williamson for HM dress I wanted to wear to my graduation last year, but since they postponed it for october I had to buy another dress, that was more suitable for autumn weather.
Finally this year I had a chance to wear them to another graduation, this time my boyfriend's. I m still waiting for decent photos, so right know just photos of the dress in my kitchen :)

btw. 20 followers? thanks soo much

5 komentárov:

 1. Takyto styl siat ti velmi pristane. Skutocne. Su nadherne. A aj kuchynu mas peknu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aMORR, AAAAAAAA Miss you!
  Amei esse post! super linda você de vestido, muito legal sua cozinha, espero poder visitar vc logo! essa semana eu estou louco, fui convidado pra fazer o designer dos acessorios de uma coleção, eu to fazendo tudo, colares,braceletes, tá ficando lindo, e quarta feira eu herbie lucas fomos convidados pra desfiles hahaha bem engraçado, espero encontrar vc no msn ou facebook pra convesar beijossss

  OdpovedaťOdstrániť
 3. naozaj krasne saty a paradna macka! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hello Daria!

  I was wondering if maybe you could help me out! I´m going on an Interrail tour with a friend of mine through Slovenia, Hungary, Czech Republic, Croatia and also Slovakia in september. We also want to visit Bratislava. As you live there, could you please tell me some good second-hand stores there? Where can I find out if there´s a fleamarket? I´m especially looking for vintage shoes, clothes and jewellery, which is not too expensive, as I´m a student and don´t have a big budget :)
  Greetings and Thanks
  Daria

  Mail to: Mrs.Darcy87(at)web.de

  OdpovedaťOdstrániť