pondelok 2. augusta 2010

perfect world

našla som perfektnú novú kaviareň SHTOOR a pozrela som si perfektný film 500 days of summer.
Kaviareň SHTOOR sa nachádza na Štúrovej ulici v Bratislave a ponúka úžasné koláče, kávy, sandwiche, quiche, proste to, čo človek potrebuje na chutné a rýchle zasýtenie. Kaviareň ma veľmi príjemný dizajn, obsluhu, úžasné kreslá, skrátka konečne niečo, čo sme videli už dávno u západných susedov a tu to chýbalo.Vlastná stránka im zatiaľ moc nefunguje, ale môžete ich sledovať na facebooku. Milú recenziu nájdete aj s fotkami nájdete na stránke retazce.
Čo sa týka toho perfektného filmu, tak ten som si pozrela na jedno doporučenie a som milo prekvapená, aký to je skvelý film. Netreba očakávať nič hlboko intelektuálne, ale zase to neni žiadna romantická komédia. Teda romantický je, ale tak inak. Skrátka treba vidieť.


I ve found perfect coffee place and perfect movie (500 days of summer). Coffee place is called SHTOOR and you can find it in Bratislava on Sturova street. They serve lovely cakes, coffee, quiches, sandwiches, everything you need for small snack. Interior is lovely, full of confortable sofas, waitors are nice, finally something we ve been missing here and we saw during our vacations in western countries. Their website is not working yet, but they have facebook fan page. Some photos you can also find here.
Regarding the perfect movie, my friend suggested it to me yesterday and I love it!! It s nothing deeply intelectual but still really nice. Romantic but not stupid romantic comedy.
Worth seeing!!


Trailer

2 komentáre:

 1. co sa filmu tyka, milujem zooey deschanel a jej styl a film bol neskutocne mily (dostali ma scenky z ikey), mala zaujimavost zooye (summer) umyselne obliekali d dakych farieb aby vynikli jej oci.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Good way of explaining, and fastidious paragraph to obtain information on the
  topic of my presentation focus, which i am going to deliver in institution of higher
  education.

  Here is my homepage; insomnia cookies
  Also see my site: insomnia mixtape

  OdpovedaťOdstrániť